KURUMSAL

Doruk olarak Çevre Danışmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri kapsamında firmaların isteklerine cevap verebilmek için Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

Şirketimiz İş Sağlığı ve Güvenliği konularında gerekli çalışmaları yapabilmek için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi” yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Şirketimiz bünyesinde bulunan İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Sağlık Personelleri ile tesislerin ihtiyacı olan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine cevap vermekteyiz.

Çevrenin korunmasında ve geliştirilmesindeki sorumluluğunun bilincinde olan şirketimiz, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi” ile yetkilendirilmiştir. Bu kapsamda tesislerin çevre mevzuatında yer alan izin ve lisans süreçleri, çevresel yatırımların yönlendirilmesi, atık yönetimi kapsamında çevre danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

2020 yılında hizmet ağını genişleten Doruk, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Yatırım Danışmanlığı konularında da firmaların isteklerine cevap vermeye başlamıştır.

 

Misyon

Karşılıklı güven, gizlilik ve tarafsızlık ilkesini benimseyen DORUK, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak çevrenin, iş sağlığının ve işçi güvenliğinin korunmasında ve geliştirilmesinde katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamak.

 

Vizyon

Hizmet verdiği sektörde güven duyulan, kaliteli hizmet anlayışıyla sanayicilerin aradığı ve birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğu bir firma olarak yolumuza devam etmek.

 

İDARİ EKİBİMİZ

2012 yılından itibaren şirketimizin kurucu ortağı olup, muhasebe, finans ve personelden sorumlu şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir.

Enis YILMAZ
Kurucu Ortak

2012 yılından itibaren şirketimizin kurucu ortağı olup, şirket müdürlüğü görevinin yanında OSGB hizmetlerinden sorumlu şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir.

Mevlüt DÖNDÜOĞLU
Kurucu Ortak

2012 yılından itibaren şirketimizin kurucu ortağı olup, İstanbul şubelerimizden sorumlu şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir.

Yahya Kemal YILMAZ
Kurucu Ortak

2012 yılından itibaren şirketimizin kurucu ortağı olup, Çevre Danışmanlığı ve Yatırım Teşviği hizmetlerimizden sorumlu şirket ortağı olarak görevine devam etmektedir.

İsmail ÜNVER
Kurucu Ortak

© 2020 Doruk Çevre. All rights reserved.